VInspektor Ochrony Danych    Strona Główna        Kontakt 

MENU

 

 Statut Szkoły

 Koncepcja pracy Szkoły

 Aktualności

 Nauczyciele

 Projekty

 Samorząd

 Świetlica

 Drużyna zuchowa

 Plan lekcji

 Kalendarz

 Dyżury

 Koło historyczne

 Sport

 Gmina Ujazd

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

III miejsce w półfinale wojewódzkim "GRY I ZABAWY"

uczniowie klas  I - IV

 

DZIEWCZĘTA:

V miejsce w Międzynarodowym Turnieju koszykówki w Pilźnie

Natalia Adamus, Katarzyna Kwaśkiewicz, Magdalena Olszyńska, Patrycja Goska, Oliwia Zimnicka, Karina Ratajska

 

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju koszykówki "Władysławowo 2017"

Natalia Adamus, Katarzyna Kwaśkiewicz, Magdalena Olszyńska, Patrycja Goska, Oliwia Zimnicka, Karina Ratajska

 

II miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt w ramach Orlikowek Ligi Mistrzów

Natalia Adamus, Katarzyna Kwaśkiewicz, Magdalena Olszyńska, Patrycja Goska, Oliwia Zimnicka, Karina Ratajska, Aleksandra Reszka

 

V w finale wojewódzkim w koszykóce dziewcząt w ramach IMS

Natalia Adamus, Katarzyna Kwaśkiewicz, Magdalena Olszyńska, Patrycja Goska, Oliwia Zimnicka, Karina Ratajska, Aleksandra Reszka, Zuzanna Bogdańska, Oliwia Wróbel, Kinga Kwaśkiewicz, Weronika Mercik, Lidia Mospinek, Julia Sowik, Julia Piotrowska

 

 I miejsce w międzygminnych zawodach w piłce nożnej dziewcząt w ramach IMS

Natalia Adamus, Katarzyna Kwaśkiewicz, Magdalena Olszyńska, Patrycja Goska, Oliwia Zimnicka,  Aleksandra Reszka,   Kinga Kwaśkiewicz, Weronika Mercik, Lidia Mospinek, Martyna Dębiec

 

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju

II miejsce w Mistrzostwach Europy o Puchar "Złotego Piotrka"

Zespół taneczny "Ale o co chodzi" Hanna Karazim,  Anna Szymczak

Dziewczęta z zespołu wspólnie z GOK, w dniach 06.07 - 16.07 będą reprezentować naszą gminę w Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Chorwacji, w konkursie "Talent of Island".

 

Anna Szymczak

II miejsce w Mistrzostwach Europy w duetach Lirycal Jazz (Związek Nowoczesnego Tańca Sportowego)

I miejsce miejsce w Mistrzostwach Europy z formacją disco

I miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii dance show (Polski Związek Tańca Sportowego)

I miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii disco dance (Polski Związek Tańca Sportowego)

 

CHŁOPCY:

IV miejsce w powiatowych zawodach unihokeja w ramach IMS

Kacper Smółka, Igor Smółka, Szymon Rogulski, Sergiusz Karp, Patryk Niewiadomski

 

III miejsce w zawodach międzygminnych

VII miejsce w finale powiatowym w czwórboju lekkoatletycznym w ramach IMS

Kacper Smółka, Igor Smółka, Szymon Rogulski, Sergiusz Karp, Patryk Niewiadomski, Jakub Wdówka,

 

 

GIMNAZJUM

 

DZIEWCZĘTA:

V miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt w ramach Gimnazjady

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Żaneta Kotynia, Patrycja Owsianka,  Katarzyna Karp, Hanna Kaczuba, Aleksandra Krajewska, Weronika Krukowska

 

III miejsce w finale wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Aleksandra Krajewska, Aleksandra Dobik, Aleksandra Gulej, Monika Karzatka, Wiktoria Chojnacka

 

III miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt w ramach

Orlikowej Ligi Mistrzów

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Aleksandra Krajewska, Aleksandra Dobik, Aleksandra Gulej, Monika Karzatka, Wiktoria Chojnacka, Katarzyna Karp, Hanna Kaczuba, Weronika Krukowska

 

II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Gimnazjady

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Żaneta Kotynia, Patrycja Owsianka,  Katarzyna Karp, Hanna Kaczuba, Aleksandra Krajewska, Weronika Krukowska

 

II miejsce w Turnieju Mikołajkowym piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Osiedlu Niewiadów

Aleksandra Dobik, Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Żaneta Kotynia, Iga Krzysztofik, Aleksandra Gulej

 

III miejsce w międzygminnych zawodach w siatkówce w ramach Gimnazjady

Aleksandra Dobik, Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Żaneta Kotynia, Iga Krzysztofik, Aleksandra Gulej

 

V miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ujazd w koszykówce dziewcząt

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska,  Aleksandra Krajewska, Weronika Krukowska, Hanna Kaczuba, Karolina Miarka

 

III miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Bochni w koszykówce dziewcząt

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska,  Aleksandra Krajewska, Weronika Krukowska, Hanna Kaczuba, Karolina Miarka

 

II miejsce w powiecie w piłce nożnej w ramach Gimnazjady

Katarzyna Owczarek, Izabela Witkowska, Wiktoria Najder, Żaneta Kotynia Aleksandra Krajewska, Aleksandra Dobik, Aleksandra Gulej, Wiktoria Polakowska

 

II miejsce w Mistrzostwach Europy o Puchar "Złotego Piotrka"

Zespół taneczny "Ale o co chodzi" Amelia Marcińczak, Olga Pawelec, Natalia Zrobek, Ewelina Olszewska, Milena Mordaka, Natalia Najder, Karolina Olszewska, Paulina Rucińska

Dziewczęta z zespołu wspólnie z GOK, w dniach 06.07 - 16.07 będą reprezentować naszą gminę w Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Chorwacji, w konkursie "Talent of Island".

 

CHŁOPCY:

III miejsce w półfinałach wojewódzkich w koszykówce chłopców w ramach  Orlikowej Ligi Mistrzów

Dawid Czechowicz, Dawid Kwarciany, Krystian Pawlak, Adam Łakomski, Hubert Rosiński, Dawid Pyśka, Mateusz Adamus, Kamil Kwarciany, Rafał Dębiec

 

III miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce nożnej koszykówce chłopców w ramach  Orlikowej Ligi Mistrzów

Kacper Ostrowski, Dawid Czechowicz, Hubert Rosiński, Krystian Pawlak, Kamil Wójciak, Dawid Pyśka, Dawid Kwarciany, Adrian Kut, Bartosz Wędrychowicz, Patryk Ciszewski, Piotr Wolak, Filip Sołtysiak

 

III miejsce w powiecie w piłce nożnej w ramach Gimnazjady

Mateusz Biedrzycki, Kacper Głowacki, Piotr Jaxa - Kwiatkowski, Kamil Wójciak, Patryk Ciszewski, Dawid Pyśka, Hubert Rosiński, Paweł Chojnacki, Kamil Kwarciany, Kacper Ostrowski, Dawid Czechowicz

 

IV miejsce w międzygminnych zawodach w siatkówce w ramach Gimnazjady

Hubert Rosiński, Dawid Czechowicz, Dawid Pyśka, Dawid Kwarciany, Marcel Chojnacki, Kacper Ostrowski, Piotr Jaxa - Kwiatkowski, Mateusz Adamus, Adam Łakomski

 

IV miejsce w Mikołajkowym Turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Osiedlu Niewiadów

Hubert Rosiński, Dawid Czechowicz, Dawid Pyśka, Dawid Kwarciany, Marcel Chojnacki, Kacper Ostrowski, Piotr Jaxa - Kwiatkowski, Mateusz Adamus, Adam Łakomski

 

III miejsce w międzygminnych zawodach w piłce ręcznej w ramach Gimnazjady

Piotr Wolak, Dawid Pyśka, Mateusz Adamus, Kamil Kwarciany, Jakub Kaczmarek, Filip Sołtysiak, Adam Sójka, Dawid Czechowicz, Adam Łakomski, Krystian Pawlak